UTSTILLINGSRESULTATER VESTLANDSMESTERSKAP 2010

UTSTILLINGSRESULTATER VESTLANDSMESTERSKAP 2010
4-6 Hann

Ml 1 Lotus vom zidena

u-reg

Født: 15-10-2009

Mor: Chassy vom Trompertersprung

Far: Ustinov vom Rømerland

Eier:Thor Christensen\ Per Roger Hamgaard

Oppdretter: Per Roger Hamgaard

 

ML 2 Largo av Exram

Født:18.11.2009

Ureg.

Far. SchH1 BH AD Kkl1 Dollar av Røstadgården

Mor SchH3 BH AD Kkl1 Veemtroppen Ossi

Eier. Bente og Terje Vehus

4700 Vennesla

Oppdretter:Kennel Exram  

 

6-8 Hann

ML 1  Falkøens Æ-Nino

født: 07.10-2009

regnr: NO58414/09

Far: SchH1 kkl1 Duque De Brielchi LOE1533785

Mor: SchH1 kkl1 Austhallets Jessie 16781/06

Eier: Roger Johansen

ytstbrødveien 285

4370 EGERSUND

Oppdretter: Kennel Falkøen

4812 Kongshavn

 

ML 2 Karly av Hailagården

Ureg

Født:25.09.09

Far:BH AD SCHH3 IPO3 Wox von Lentulo

Mor:Fanny av Hailagården

Eier:Henrik Schmidt,Frank Olsen,Fred Sagebakken

Adr:Norheimsveien 12a

Postnr:5243 Fana

Oppdretter:kennel Hailagården

 

ML 3 Ken av Hailagården

Ureg

Født:25.09.09

Far:BH AD SCHH3 IPO3 Wox von Lentulo

Mor:Fanny av Hailagården

Eier. Fred Sagebakken/Jan Henning Balestrand

Oppdr: Fred Sagebakken

 

ML 4 Exo`s av Waltzygården

Reg nr : NO34761/10

Født 24/8-09

Far: SchH 2 Ricco vd Zeinteiche

Mor : SchH1 Sun von Nordteich

Eier Therese Jensen

Nordnesveien 41

5005 Bergen

Oppdretter kennel Waltzygården

2412 Sørskogbygda

 

 

4-6 Tispe

ML 1 Beste Valp Falkøens Øko-no-mika

Ureg
Født 15-11-2009
Far:SchH 3 Zerxis Vom Osterberger-Land SZ2199312
Mor:SchH 1 LBZ: Neverkilen`s-Becky 13443/05

Eier: Arne Nilsen
Gyllevegen 6
7224 Melhus
Norway

Oppdretter:Kjell Olaf Olsen,Kennel Falkøen

4812 Kongshavn

 

ML 2 Falkøen Ø-Kira

NO35692/10
Født 15-11-2009
Far:SchH 3 Zerxis Vom Osterberger-Land SZ2199312
Mor:SchH 1 LBZ: Neverkilen`s-Becky 13443/05

Eier:Kjell Olav Olsen,Dag Olav Olsen

Kongshavn.

Oppdretter:Oppdretter:Kjell Olaf Olsen,Kennel Falkøen

4812 Kongshavn

 

6-8 Tispe

 

 

ML 1 Rallarbos E-Dakota

regnr:NO57616/09

Født 2.9.2009

Far: N UCH AD BH SCHH1 Wendelbo's Rocky – 21582/05

Mor: BH Rallarbo's Uzzi – 04722/07

Eier: Kjetil og Oddbjørg Olsnes

Oppdretter: Krohn Fred/ Mehlum, Petter Og Tore, Tommy Oftedal

4306 Sandnes

 

ML 2 Team Marlboro`s Chipsy

Født:21.09.09

Reg.nr:DK19612-09

Far.Schh 3 Paul Vom Bierstadterhof

Mor:Schh 1 Team Marlboro Jira

Eier:Arne Johanesen/Tom Andersen

Korsegårdveien 60

1809 Askim

Oppdretter:Team Marlboro,Per Frost

Danmark.

 

ML 3 Kelly av Hailagården

Ureg.

Født:25.09.09

Far:BH AD SCHH3 IPO3 Wox von Lentulo

Mor:Fanny av Hailagården

Eier:Frank Olsen,Henrik Schmidt,Fred Sagebakken

Adr:Apeltunveien 5b

Postnr:5222 Nesttun

Oppdretter:Kennel Hailagården

 

ML 4 Asti av Allfast

født: 15.09.2009

Ureg

Far: SchH1 KKL1 Nilo van Heralmaborg

Mor: Anci av Norheim

Eier: Jarle Tjeldstø og Sølvi Norstrand, Tremmene, 5307 ASK

tlf. 99213625

Oppdretter: Jarle Tjeldstø og Sølvi Norstrand

 

 

ML 5 Falkøen's Zara

Født: 220909

Reg.nr. NO57610/09

Far: NUCH SCHH2 BH Pacco Vom Nadelhaus

Mor: SCHH1 BH AD Rea Vom Hamburger Land

Eier: Berit Styrvold Bråthen, Svadde veien 14, 3660 Rjukan

Oppdretter: Olsen Wenche og Kjell Olaf/Sønslien

Jørn P/Kapstad Frode, Alve, 4812 Kongshavn

 

ML 6 Pote av Estor

Ureg

Født:04.10.09

Far:Wodin Holtkapfer See

Mor:Una av Quantos

Eier:Susanne Knudsen

Oppdretter:Bjørg Olsen, Kennel Estor

Skånevik

 

ML 7 Kimba av Hailagården
født: 25.09.09
Regnr:ureg
Far: BH AD SCHH3 Wox Von Lentulo sz2160690
Mor: Fanny av Hailagården 21016/04
Eier:Cathrine Balestrand
vik
5727 Stamnes
Oppdretter: kennel Hailagården

 

8-10 Hann

ML 1 Rewyrs Tiago

Reg.nr:NO32734/10

Født:27.07.2009

Far:BH AD SCHH3 KKL 1 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH2 KKL 1 Rewyrs Elke

Eier:Nilsen, Arne Oddvar og djemail raistai

Gyllevegen 6
7224 Melhus
Oppdretter:Arne Nilsen,Gyllevegen 6
7224 Melhus

 

ML 2 Mosberghagen`s Janco

Regnr: NO52241/09

Født:10.08.09

Far:SchH 1 Nilo Van Heralmaborg NHSB 2572032

Mor:SchH 1 Mosberghagen`s Havanna 24764/07

Eier:Geir Qvale

Postveien 47,Borhaug

Oppdretter:Guthorm Lothe,Gro Lothe Cecilie Lothe

Klepp Stasjon

 

ML 3 Kanjans Orlando

Født 03.08.09

Far:BH AD Rallarbos Orlando

Mor:Kanjans Galina

Eier:Jan Hansen/Astrid Litlabø

Støle,Haugesund

Oppdretter:Jan Hansen,Kennel Kanjan

Støle

ML 4 Rewyrs Theron

Reg.nr:NO32733/10

Født:27.07.2009

Far:BH AD SCHH3 KKL 1 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH2 KKL 1 Rewyrs Elke

Eier:Sarah Stene

Haukåveien 678

7650 Verdal

Oppdretter: Arne Nilsen

Gyllevegen 6
7224 Melhus

10-12 Hann

ML 1 Ingodds Furbo

Født:03.05.09

Reg.nr:NO43587/09

Far:N S UCH AD BH SCHH3 NV-05 WW-08 BDSG-08 Ingodds Agassi

Mor:BH AD ScHH1 Berchshill's Cindy

Eier:Toralf Jarle Aarak

Sandeid

Oppdretter:Liv Evjen,7040 Trondheim

 

ML 2 Greg av Zynken

Født: 30.05.09

Reg.nr. NO52140/09

Far: NUCH BH SCHH1 Jambo V.Holtkämper See

Mor: BH AD SCHH1 Carla V.D.Waterbör.

Eier: Frode Bakken

Loen

Oppdretter:Kennel Zynken

4735 Evje

 

 

8-10 Tispe

ML 1 Rewyrs Tigra

Reg.nr:NO32738/10

Født:27.07.2009

Far:BH AD SCHH3 KKL 1 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH2 KKL 1 Rewyrs Elke

Eier:Eier:Nilsen, Arne Oddvar

Gyllevegen 6,7224 Melhus
Oppdretter:Arne Nilsen,Gyllevegen 6
7224 Melhus

 

ML 2  Kanjans O-Pia

Født 03.08.09

Far:BH AD Rallarbos Orlando

Mor:Kanjans Galina

Eier Aleksander Næss Dagsland

5514 Haugesund

Oppdretter:Jan Hansen,Kennel Kanjan

Støle

Haugesund

  10-12 Tispe

ML 1 Beste Ungehund Kelsey vom zidena

Reg: NO51103\09

27.04.2009

Mor:SCHH1 Pantera vom funkenspiel

Far: SCHH1 Ustinov vom rømerland

Oppdretter: Per Roger Hamgaard

3534 Sokna

Eier: Thor Christensen\ Tonje-Marie Elstad

Nesbryggeveien 49, 3133 Duken

ML 2 Gaia av Zynken

Født:30.05.09

Reg.nr. NO52144/09

Far: NUCH BH SCHH1 Jambo V.Holtkämper See

Mor: BH AD SCHH1 Carla V.D. Waterbör

Eier: Knut Arild Ljåstad / Morten Berg

Stryn

Oppdrettter:Kennel Zynken

4735 Evje

 

ML 3 Falkøen's Raya-Costa

Reg. nr.: NO53026/09

Født: 14.04.2009

Far: NUCH SCHH1 IPO3 Falkøen's Fonzy

Mor:BH Falkøen's Gina

Eier:Olav Nordskog/Ann-Christin Skaiaa
Støle
4950 Risør

Oppdretter:Kjell Olav Olsen, Alve, 4812 Kongshavn    

 

   

12-18 Tispe

 

SG 1 Jarline vom zidena

Reg nr: NO48598/09

Født:25.03.2009

Mor:BH AD SCHH3 N UCH Larissa Vom Fichtenschlag
Far:SCHH1 Belino Du Val D'anzin
Eier: Jorun Jensen\ Thor Christensen

Oppdretter: Per Roger Hamgaard

 

SG 2 Rallarbo’s DiMi Dior

reg.nr.NO41796//09

født:13.03.09

Far : SchH1 Kkl1 NUCH Wendelbo’s Rocky

Mor: SchH1 NUCH Rallarbo’s Gipsy Queen

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Petter Mehlum , Austråttv.49a 4306 Sandnes

 

SG 3 Austhallets Safira

Født: 10.01.2009

Regnr: NO37178/09

Far N UCH SchH 3 Rallarbo's Harley Davidson 17061/02

Mor IPO1 Aylin von Camelot SZ2058881

Eier   Frank Ødegård, Ualand

Oppdretter  Kennel Austhallet, Egersund

Myklebust John Erling/Hamre Halldor/Johansen Roger/Salte Geir-Magne

 

SG 4 Wanyar's Ezira
Født: 05.01.2009
regnr: NO43737/09
Far:N S UCH BH SCHH1 Fimo Von CohinorSZ2089581
Mor:BH B SL3 SCHH3 Haley Av Nordenius 06452/05
Eier:Odd Asle Borlaug og Sandra U. Borlaug
Oppdretter kennel: Kennel Wanyar,  Bahus Liv Og Odd

   

 

SG 5 Enzie av Zynken

Reg.nr NO34709/09

Født:17.10.2008

Far:NUCH NORDV-06 BH AD SchH1 Kkl1a Odin av Zynken

Mor:BH AD SchH1 Kkl1a Gitte av Zynken

Eier: Anita og Ingemann Auestad

4735 Evje

Holder Katrine Ertzeid ,Sør-Audnedal

Oppdretter:Kennel Zynken

4735 Evje

 

12-18 Hann

SG 1  Rallarbo’s Basco

Reg.nr. NO36172/09

født: 28.12.08

Far:SchH3 Kkl1 Nilo van Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Neverkilens C-Tipsi

Oppdretter: Team Rallarbo,Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier : Lars Thomas Reymert,Husafjellbakken 24 4330 Ålgård

 

SG 2 Rallarbo’s Don Diego

reg.nr.NO41795//09

født: 13.03.09

Far : SchH1 Kkl1 NUCH Wendelbo’s Rocky

Mor: SchH1 NUCH Rallarbo’s Gipsy Queen

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Petter Mehlum , Austråttv.49a 4306 Sandnes

 

SG 3 Rallarbo’s Andy

Reg.nr. NO32921/09

født: 01.11.2008

Far:BH,AD Rallarbo’s Orlando

Mor: SchH1 Kkl1 Ingodds Iricki

Oppdretter: Team Rallarbo,Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier : Gro og Ragnar Skjæveland , Nærbøgt.11 4365 Nærbø

 
                     
18-24 Tispe

SG 1 Rallarbo’s Yakeetah

Reg.nr. 23522/08

født: 24.08.08

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Rallarbo’s Konni

Oppdretter: Team Rallarbo,Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier : Beathe Oftedal,Safirstien 11 4355 Kvernaland

 

SG 2  Goshia Vom Zidena

Reg nr:28000/08

Født: 28-09-200

Mor: SCHH1Pantera vom funken spiel

Far: SCHH3 Zamp Vom Thermodos

Eier: Thor Christensen

Oppdretter: Per Roger Hamgaard

 
SG 3  Sabrina av Quantos

reg.nr.NO35361/09

født: 22.07.08

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Telbe Di Casa Beggiato

Oppdretter: Johansen Tor W ,4790 Lillesand

Eier : Olav Oftedal,Safirstien 11 4355 Kvernaland

SG 4 Atilla av Waltzygården

Regnr:No39620/09

Født: 10.09.2008

Far:BH AD SCHH 3 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH1 Sun Vom Nordteich

Eier:Olav Nordskog/Ann Chr Skaiaa/K O Olsen

Laget 4950 Risør

Oppdretter:Geir og Bente Hop,2412 Sørskogbygda

 

SG 5  Kanjans Mimmi

Reg.nr:NO34097/09

Født:07.06.08

Far:Nuch AD BH SCHH I Wendelsbos Rocky

Mor:Kanjans Galina

Eier:Ole J Berge/Jan Hansen,Haugesund

Oppdretter:Kennel Kanjan

Haugesund.

 

SG 6 Rustøls Telissa

Reg.nr:41240/09

Født:17.09.2008
Far: Schh3 ipo3 Quenn vom loher weg
Mor:Schh2 Sarah Vom Köttersbusch
Eier:Ørjan Andreassen

5300 kleppestø
Oppdretter: Rune og Tom Stølen

5305 Florvåg

 

 

18-24 Hann

SG 1  Falkøen's Hector

Reg.nr:NO40954/09

Født:29.09.08

Far:BH AD SCHH2 Igel Von Der Krautschneise

Mor:BH AD SCHH1 Lady-Blue Von Der Moritzburg

Eier:Kristian Nevlan

Veidemannsveien 10,4328 Sandnes

Oppdretter:Team Falkøen, Øvre Bie 3, 4878 Grimstad

 

SG 2  Gildewangens Zorbas

Reg.nr.NO44166/09
Født O1.10.2008
Far:N UCH NORDJV--06 NV-07 SCHH1 Ebafarmens Baron
Mor: BH AD SCHH1  Gildewangens Uxana

Eier:Asbjørn Westre,
Nedre Førland,5570 Aksdal.
Oppdretter:Hilde Vangen,Hobøl
 

 

Åpen Klasse Tispe

SG 1 Ingodds Yarissa

Født:10.08.07

Reg.nr:19709/07

Far:BH AD Schh3 Kkl.1  Winner Vom Assaut

Mor:BH AD Schh1 Kkl 1 Ingodds Iricki

Eier:Liv Evjen,7040 Trondheim

Holder:Anna Viktoria Miikkulainen,4274 Stol

Oppdretter:Liv Evjen,7040 Trondheim

 

SG 2  Falkøen's Dina

Reg. nr.: 21922/07

Født: 09.07.2007

Far:Nuch Schh1 IPO3 Falkøen's Fonzy

Mor:IPO1 Neverkilen Betty

Eier:Olav Nordskog,Støle
4959 Risør

Oppdretter:Kennel Neverkilen, 3766 Sannidal

 

SG 3  Aika av Zynken

Født:01.02.2008

Reg.nr 15220/08

Far:SchH3 BH AD Kkl1a VA Horsnæs Xesxes

Mor:BH AD SchH1 Kkl1a Gitte av Zynken

Eier:Anita og Ingemann Auestad

4735 Evje

Oppdretter:Anita og Ingemann Auestad,4735 Evje

 

SG 4  Wanyars Dakota

Reg.nr : 14524/07

Født : 08.11.07

Mor:BH B SL3 SCHH3 Hayley av Nordenius

Far:Schh 3 Wox Von Lentulo

Eier:Odd Bahus,Stølsvn 54-56, 5200 Os

Oppdretter: Odd Bahus

Stølsvn 54-56, 5200 Os

   

Åpen Klasse Hann

 

SG 1  BH Hyro av Tiwax

Reg.nr: 25564/08

Født: 25.03.08

Far: SchH3 Kkl1 BH AD Solo vom Köttersbusch

Mor: Svarteborg`s Gina
Eier: Tor A. og Kristin S. Johannessen

5236 Rådal
Oppdretter: Kennel Tiwax, Tor A. Johannessen

5236 Rådal

 

SG 2  Rallarbo's West

Reg.nr.02181/08

født: 24.11.07

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Ingodds Zaquita

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Hans Dahle, Blåsenborgveien 15 , 4317 Sandnes

 

SG 3  BH AD Rallarbo`s Orlando

Født:15.07.05

Reg.nr.21933/05

Far:Schh3 Quenn Vom Løher Weg

Mor:Nuch BH AD SL 1 Schh 1 Ipo 1 Rallarbo`s Gipsy Queen

Eier:PetterMehlum,Anna Viktoria Miikkulainen,4274 Stol

Oppdretter:Petter Mehlum,Austråttv.49a 4306 Sandnes

  SG 4  Wilunas Marco

Reg.nr:07639/07

Født:06.03.2006
Far: Schh3 Wilunas Karo
Mor: Schh1 Emmi von der steinhagerquelle
Eier: Christian Jacobsen

5310 Hauglandshella
Oppdretter: Thor Egil Pedersen,Hiis

SG 5  Rallarbo's Xanthos

Reg.nr. 09869/08

født: 21.01.08

Far : SchH3 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 NUCH Rallarbo’s Gipsy Queen

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Rasmus Dahle Hommersåkv.67 ,4311 Sandnes  

 

Brukshund klasse Hann

V 1  NUCH SCHH1 IPO3 Falkøen's Fonzy

Reg. nr.: 16926/04

Født: 01.03.2004

Far:SCHH3 Hobby Altenberger Land

Mor:SCHH1 Falkøen's Venke

Eier:Olav Nordskog/Kjell Olav Olsen/Thor Christensen ,Støle
4950 Risør

Oppdretter:Kjell Olav Olsen, Alve, 4812 Kongshavn

 

 

V 2  NUCH SchH1 Kkl1 Wendelbo's Rocky

Reg.nr. 21582/05

født: 21.08.05

Far:SchH3 Kkl1 Brisko v. Lentulo

Mor: SchH1 Kkl1 Quella v. Sofienwald

Oppdretter: Kai Svendsen og Børge Lie,Mandal

Eier: Renate Andersen,Furenes Sandnes

 

V 3 BH AD SCHH1 NUCH Uno Av Zynken

Født:28.01.07

Reg.nr. 13510/07

Far: NUCH NORDV-06 BH AD SCHH1 Odin av Zynken

Mor:BH AD SCHH1 Neverkilens Bea

Eier: Knut Arild Ljåstad / Ingemann Auestad

Stryn

Oppdretter:Kennel Zynken, Anita og Ingemann Auestad

4735 Evje

   

V 4 SchH1 BH AD Kkl1 Dollar av Røstadgården

Født:01.09.2007

Reg.nr 04242/08

Far:NUCH NORDV-06 BH AD SchH1 Kkl1a Odin av Zynken

Mor:SchH1 Lura vom Hauswalder Bach

Eier:Ingemann Auestad

4735 Evje

Holder:Terje Vehus

4700 Vennesla

Oppdretter:Kennel Røstadgården

 

 

Brukshund klasse Tispe

V 1 BH AD Schh2 Vivi von Regina Pacis.

Reg. nr: SZ2176131.

Født: 20.01.2006

Far. Schh3 Quenn wom Løher Weg. 

Mor. Schh3 Atrice von Regina Pacis.

Eier. Fred Sagebakken/Thor Christensen, Vågseidet 5956.

Oppdr. Uwe Sprenger Tyskland.

 

V 2  BH AD SCHH3 NUCH Larissa Vom Fichtenschlag

Reg nr:SZ2088810

Født:31.07.2001

Mor:SCHH3 Holly Vom Fichtenschlag

Far:SCHH3 Pascha Von Der Jahnhöhe

Eier: Thor Christensen

Oppdretter:Ossmann, Bernd

 

V 3  Schh 3 Kkl 1 Falkøens Ariel

Regnr:10381/08

Født:24.01.08

Far:AD BH SCHH3 Wox Von Lentulo

Mor:SCHH1 BH AD Rea Vom Hamburger Land

Eier:Rune Olsen

Stattfjordsvingene 10,4028 Stavanger

Oppdretter: Kjell Olaf Olsen,Kennel Falkøen ,4812 Kongshavn

 

V 4  BH AD Schh 1 Kkl.1 Rallarbo’s Xi

Reg.nr09870//08

født: 21.01.08

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 NUCH Rallarbo’s Gipsy Queen

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Petter Mehlum , Austråttv.49a 4306 Sandnes

 

V 5  BH AD Schh 1 Rallarbo's Wictoria

Reg.nr02187/08

født: 24.11.07

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Ingodds Zaquita

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Tommy Oftedal, Moseveien 1, 4353 Klepp Stasjon

V 6  BH AD SCHH1 Carla V.D.Waterbör

Født:11.07.05

Reg nr. SZ 2167885

Far: SCHH3 Yak V.Frankengold

Mor: SCHH3 Zira V.Hammerwehr.

Eier:Knut Arild Ljåstad,Stryn

Oppdretter:Reinhard Weinholdt

D-33659 Bielefeld,tyskland

V 7 BH AD SchH Kkl.1 Qira av Vinnvarg

Reg.nr: 20652/07

Født: 03.08.2007

Far:SchH 3 Nuch Lukas av Vinnvarg

Mor:Naica av Vinnvarg

Eier:Nina S. Johansen

Storsvea 5, 2840 Reinsvoll

Oppdretter:Kennel Vinnvarg,Grethe og Tormod Sæther, Hønefoss.

 

 

Søndag 11 April 2010

Valpeskue

4-6 Måneder  Hannhund

 

1-1 Largo av Exram

Født:18.11.2009

Ureg.

Far. SchH1 BH AD Kkl1 Dollar av Røstadgården

Mor SchH3 BH AD Kkl1 Veemtroppen Ossi

Eier. Bente og Terje Vehus

4700 Vennesla

Oppdretter:Kennel Exram

       

6-9  Måneder Hannhund  

1-1 Rewyrs Tiago

Reg.nr:NO32734/10

Født:27.07.2009

Far:BH AD SCHH3 KKL 1 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH2 KKL 1 Rewyrs Elke

Eier:Nilsen, Arne Oddvar og djemail raistai

Gyllevegen 6,7224 Melhus
Oppdretter:Arne Nilsen,Gyllevegen 6
7224 Melhus

 

1-2 Falkøens Æ-Nino

Født: 07.10-2009

Regnr: NO58414/09

Far: SchH1 kkl1 Duque De Brielchi LOE1533785

Mor: SchH1 kkl1 Austhallets Jessie 16781/06

Eier: Roger Johansen,ytstbrødveien 285

4370 EGERSUND

Oppdretter: Kennel Falkøen

4812 Kongshavn

 

1-3 Exo`s av Waltzygården

Reg nr : NO34761/10

Født 24/8-09

Far: SchH 2 Ricco vd Zeinteiche

Mor : SchH1 Sun von Nordteich

Eier Therese Jensen

Nordnesveien 41,5005 Bergen

Oppdretter kennel Waltzygården

 

1-4 Avd.Haugalands Beste Valp  Kanjans Orlando

Født 03.08.09

Far:BH AD Rallarbos Orlando

Mor:Kanjans Galina

Eier:Jan Hansen/Astrid Litlabø,Støle

Haugesund

Oppdretter:Jan Hansen,Kennel Kanjan

Støle,5514 Haugesund

 

1-5 Karly av Hailagården

Ureg

Født:25.09.09

Far:BH AD SCHH3 IPO3 Wox von Lentulo

Mor:Fanny av Hailagården

Eier:Henrik Schmidt,Frank Olsen,Fred Sagebakken,Adr:Norheimsveien 12a

5243 Fana

Oppdretter:kennel Hailagården

 

1-6  Mosberghagen`s Janco

Regnr: NO52241/09

Født:10.08.09

Far:SchH 1 Nilo Van Heralmaborg NHSB 2572032

Mor:SchH 1 Mosberghagen`s Havanna 24764/07

Eier:Geir Qvale

Postveien 47,Borhaug

Oppdretter:Guthorm Lothe,Gro Lothe Cecilie Lothe

Klepp Stasjon

 

1-7 A-Rex av Alfast

født: 15.09.2009

Ureg

Far: SchH1 KKL1 Nilo van Heralmaborg

Mor: Anci av Norheim

Eier:Helge Ingebrigtsen

5600 Tysse

Oppdretter: Jarle Tjeldstø og Sølvi Norstrand

Bergen


1-8 Rewyrs Theron

Reg.nr:NO32733/10

Født:27.07.2009

Far:BH AD SCHH3 KKL 1 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH2 KKL 1 Rewyrs Elke

Eier:Sarah Stene

Haukåveien 678,7650 Verdal

Oppdretter: Arne Nilsen

Gyllevegen 6
7224 Melhus

 

4-6 Måneder Tispe

 

 

1-1 Beste Valp Falkøens Øko-no-mika

Ureg
Født 15-11-2009
Far:SchH 3 Zerxis Vom Osterberger-Land SZ2199312
Mor:SchH 1 LBZ: Neverkilen`s-Becky 13443/05

Eier: Arne Nilsen
Gyllevegen 6,7224 Melhus
Oppdretter:Kjell Olaf Olsen,Kennel Falkøen

4812 Kongshavn

 

1-2 Lanie vom zidena

Ureg

Født: 15-10-2009

Mor: Chassy vom Trompertersprung

Far: Ustinov vom Rømerland

Eier:Thor Christensen\ Per Roger Hamgaard

Oppdretter: Per Roger Hamgaard

   

1-3 Falkøen Ø-Kira

NO35692/10
Født 15-11-2009
Far:SchH 3 Zerxis Vom Osterberger-Land SZ2199312
Mor:SchH 1 LBZ: Neverkilen`s-Becky 13443/05

Eier:Kjell Olav Olsen,Dag Olav Olsen,Kongshavn.

Oppdretter:Oppdretter:Kjell Olaf Olsen,Kennel Falkøen

4812 Kongshavn

 

6 - 9 Måneder - Tispe

1-1 Team Marlboro`s Chipsy

Født:21.09.09

Reg.nr:DK19612-09

Far.Schh 3 Paul Vom Bierstadterhof

Mor:Schh 1 Team Marlboro Jira

Eier:Arne Johanesen/Tom Andersen

Korsegårdveien 60

1809 Askim

Oppdretter:Team Marlboro,Per Frost

Danmark.

 

1-2 Rallarbos E-Dakota

regnr:NO57616/09

Født 2.9.2009

Far: N UCH AD BH SCHH1 Wendelbo's Rocky – 21582/05

Mor: BH Rallarbo's Uzzi – 04722/07

Eier: Kjetil og Oddbjørg Olsnes

Oppdretter: Krohn Fred/ Mehlum, Petter Og Tore, Tommy Oftedal

4306 Sandnes

 

1-3 Falkøen's Zara

Født: 220909

Reg.nr. NO57610/09

Far: NUCH SCHH2 BH Pacco Vom Nadelhaus

Mor: SCHH1 BH AD Rea Vom Hamburger Land

Eier: Berit Styrvold Bråthen, Svaddeveien 14, 3660 Rjukan

Oppdretter: Olsen Wenche og Kjell Olaf/Sønslien

Jørn P/Kapstad Frode, Alve, 4812 Kongshavn

 

1-4 Rewyrs Tigra

Reg.nr:NO32738/10

Født:27.07.2009

Far:BH AD SCHH3 KKL 1 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH2 KKL 1 Rewyrs Elke

Eier:Eier:Nilsen, Arne Oddvar,Gyllevegen 6,7224 Melhus
Oppdretter:Arne Nilsen,Gyllevegen 6
7224 Melhus

   

1-5 Kelly av Hailagården

Ureg

Født:25.09.09

Far:BH AD SCHH3 IPO3 Wox von Lentulo

Mor:Fanny av Hailagården

Eier:Frank Olsen,Henrik Schmidt,Fred Sagebakken

Adr:Apeltunveien 5b

Postnr:5222 Nesttun

Oppdretter:Kennel Hailagården

 

1-6  Kanjans Oana

Født 03.08.09

Far:BH AD Rallarbos Orlando

Mor:Kanjans Galina

Eier:Helga Breivik

5514 Haugesund

Oppdretter:Jan Hansen,Kennel Kanjan

Støle ,Haugesund

 

1-7 Pernille av Estor

Ureg

Født:04.10.09

Far:Wodin Holtkapfer See

Mor:Una av Quantos

Eier:Bjørg Olsen

Oppdretter:Bjørg Olsen, Kennel Estor

Skånevik

 

1-8 Asti av Allfast

født: 15.09.2009

Ureg

Far: SchH1 KKL1 Nilo van Heralmaborg

Mor: Anci av Norheim

Eier: Jarle Tjeldstø og Sølvi Norstrand, Tremmene, 5307 ASK

tlf. 99213625

Oppdretter: Jarle Tjeldstø og Sølvi Norstrand

 

1-9 Kanjans O-Pia

Født 03.08.09

Far:BH AD Rallarbos Orlando

Mor:Kanjans Galina

Eier Aleksander Næss Dagsland

5514 Haugesund

Oppdretter:Jan Hansen,Kennel Kanjan,Støle ,Haugesund

 

1-10  Kimba av Hailagården
født: 25.09.09
Regnr:ureg
Far: BH AD SCHH3 Wox Von Lentulo sz2160690
Mor: Fanny av Hailagården reg 21016/04
Eier: Cathrine Balestrand
vik ,5727 Stamnes
Oppdretter: kennel Hailagården

 

1-11 Pote av Estor

Ureg

Født:04.10.09

Far:Wodin Holtkapfer See

Mor:Una av Quantos

Eier:Susanne Knudsen

Oppdretter:Bjørg Olsen, Kennel Estor

Skånevik

 

1-12 Varga av Estor

No57621/09

Født:04.10.10

Far: Schh 3 Wodin Vom Holtkamper See

Mor:Una av Quantos

Eier:Harald Undheim

Halseidveien 201

5514 Haugesund

Oppdretter:Kennel Estor, bjørg Olsen, Strandly, Skånevik

 

 

Utstilling

 

9-18 mnd JK Hannhund

 

1-1 CK  7 BHK Rallarbo’s Don Diego

reg.nr.NO41795//09

født: 13.03.09

Far : SchH1 Kkl1 NUCH Wendelbo’s Rocky

Mor: SchH1 NUCH Rallarbo’s Gipsy Queen

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Petter Mehlum , Austråttv.49a 4306 Sandnes

 

1-2 CK 8 BHK Rallarbo’s Basco

Reg.nr NO36172/09

født: 28.12.08

Far: SchH3 Kkl1 Nilo van Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Neverkilens C-Tipsi

Oppdretter: Team Rallarbo,Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier : Lars Thomas Reymert,Husafjellbakken 24 4330 Ålgård

   

15-24 mnd AUK Hannhund

1-1 CK 6 BHK Falkøen's Hector

Reg.nr:NO40954/09

Født:29.09.08

Far:BH AD SCHH2 Igel Von Der Krautschneise

Mor:BH AD SCHH1 Lady-Blue Von Der Moritzburg

Eier:Kristian Nevlan

Veidemannsveien 10

4328 Sandnes

Oppdretter:Team Falkøen, Øvre Bie 3, 4878 Grimstad

 

1-2 CK  9 BHK Rallarbo’s Andy

Reg.nr NO32921/09

født: 01.11.08

Far:BH,AD Rallarbo’s Orlando

Mor: SchH1 Kkl1 Ingodds Iricki

Oppdretter: Team Rallarbo,Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier : Gro og Ragnar Skjæveland , Nærbøgt.11 4365 Nærbø  

15 mnd AK Åpen klasse hannhund

 

1-1 4 BHK CERT  BH Hyro av Tiwax

Reg.nr: 25564/08

Født: 25.03.08

Far: SchH3 Kkl1 BH AD Solo vom Köttersbusch

Mor: Svarteborg`s Gina
Eier: Tor A. og Kristin S. Johannessen

5236 Rådal
Oppdretter: Kennel Tiwax, Tor A. Johannessen

5236 Rådal

 

1-2 CK 5 BHK  Ascari`s Exo

Regnr:16923/05

Født:15/03-05

Far:SCHH3 IPI3 Jerro von nordsee sturm

Mor:SCHH1 BH AD skeidar`s Yasmin

Oppdretter:Roger Larsen/Bernt Wilhelm Lund/Tom vivelid Nilssen

Eier:Jan .e.Larsen

bjørgevn 352

5171 loddefjord

 

1-3  Kanjans Lance

Reg.nr:04691/08

Født: 17.09.07

Far: LT CH BH AD SCHH1 Indo Vom Holtkämper Hof

Mor:Kanjans Golli

Eier:Geir Inge Lanes

Kopervik

Oppdretter:Jan Hansen,Kennel Kanjans

Støle ,5514 Haugesund

 

1-4 Gildewangens Zorbas

Reg.nr.NO44166/09
Født O1.10.2008
Far:N UCH NORDJV--06 NV-07 SCHH1 Ebafarmens Baron
Mor: BH AD SCHH1  Gildewangens Uxana

Eier:Asbjørn Westre,
Nedre Førland,5570 Aksdal.
Oppdretter:Hilde Vangen

Hobøl

Brukshund klasse – Hannhund

 

1-1 CK 2 BHK  NUCH SchH1 Kkl1 Wendelbo's Rocky

Reg.nr. 21582/05

født: 21.08.05

Far:SchH3 Kkl1 Brisko v. Lentulo

Mor: SchH1 Kkl1 Quella v. Sofienwald

Oppdretter: Kai Svendsen og Børge Lie,Mandal

Eier: Renate Andersen,Furenes Sandnes

1-2  SchH1 BH AD Kkl1 Dollar av Røstadgården

Født:01.09.2007

Reg.nr 04242/08

Far:NUCH NORDV-06 BH AD SchH1 Kkl1a Odin av Zynken

Mor:SchH1 Lura vom Hauswalder Bach

Eier:Ingemann Auestad

4735 Evje

Holder:Terje Vehus

4700 Vennesla

Oppdretter:Kennel Røstadgården

   

Championklasse - Hannhund

 

1-1 CK 1 BHK  NUCH SCHH1 IPO3 Falkøen's Fonzy

Reg. nr.: 16926/04

Født: 01.03.2004

Far:SCHH3 Hobby Altenberger Land

Mor:SCHH1 Falkøen's Venke

Eier:Olav Nordskog/Kjell Olav Olsen/Thor Christensen

Støle
4950 Risør

Oppdretter:Kjell Olav Olsen, Alve, 4812 Kongshavn

 

1-2 CK 3 BHK  BH AD SCHH1 NUCH Uno Av Zynken

Født:28.01.07

Reg.nr. 13510/07

Far: NUCH NORDV-06 BH AD SCHH1 Odin av Zynken

Mor:BH AD SCHH1 Neverkilens Bea

Eier: Knut Arild Ljåstad / Ingemann Auestad

Stryn

Oppdretter:Kennel Zynken, Anita og Ingemann Auestad

4735 Evje

 

9-18 mnd JK Tispe  

1-1 CK 5 BTK  Jarline vom zidena

Reg nr: NO48598/09

Født:25.03.2009

Mor:BH AD SCHH3 N UCH Larissa Vom Fichtenschlag
Far:SCHH1 Belino Du Val D'anzin
Eier: Jorun Jensen\Thor Christensen

Oppdretter: Per Roger Hamgaard

 

1-2 CK 7 BTK  Rallarbo’s DiMi Dior

reg.nr.NO41796//09

født:13.03.09

Far : SchH1 Kkl1 NUCH Wendelbo’s Rocky

Mor: SchH1 NUCH Rallarbo’s Gipsy Queen

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Renate Andersen\Cecilie Skjørestad,Furenes Sandnes

 

1-3 HP  Falkøen's Raya-Costa

Reg. nr.: NO53026/09

Født: 14.04.2009

Far: NUCH SCHH1 IPO3 Falkøen's Fonzy

Mor:BH Falkøen's Gina

Eier:Olav Nordskog/Ann-Christin Skaiaa
Støle
4950 Risør

Oppdretter:Kjell Olav Olsen, Alve, 4812 Kongshavn

   

1-4 HP Gaia av Zynken

Født:30.05.09

Reg.nr. NO52144/09

Far: NUCH BH SCHH1 Jambo V.Holtkämper See

Mor: BH AD SCHH1 Carla V.D. Waterbör

Eier: Knut Arild Ljåstad / Morten Berg

Stryn

Oppdrettter:Kennel Zynken

4735 Evje

 

1-5 Austhallet`s Safira

Født: 10.01.2009

Regnr: NO37178/09

Far N UCH SchH 3 Rallarbo's Harley Davidson 17061/02

Mor IPO1 Aylin von Camelot SZ2058881

Eier   Frank Ødegård, Ualand

Oppdretter  Kennel Austhallet, Egersund

Myklebust John Erling/Hamre Halldor/Johansen Roger/Salte Geir-Magne

 

1-6 Enzie av Zynken

Reg.nr NO34709/09

Født:17.10.2008

Far:NUCH NORDV-06 BH AD SchH1 Kkl1a Odin av Zynken

Mor:BH AD SchH1 Kkl1a Gitte av Zynken

Eier: Anita og Ingemann Auestad

4735 Evje

Holder Katrine Ertzeid ,Sør-Audnedal

Oppdretter:Kennel Zynken

4735 Evje

 

1-7  Wanyar's Ezira
Født: 05.01.2009
Regnr: NO43737/09
Far:N S UCH BH SCHH1 Fimo Von CohinorSZ2089581
Mor:BH B SL3 SCHH3 Haley Av Nordenius 06452/05
Eier:Odd Asle Borlaug og Sandra U. Borlaug
Oppdretter kennel: Kennel Wanyar,  Bahus Liv Og Odd

 

1-8 Rewyrs Ramona

Reg.nr:NO45938/09

Født:25.12.2008

Far:BH AD Schh 3Nillo Van Heralmaborg

Mor:Ingodds Opal

Eier:Arne Oddvar Nilsen,Frode Thorsø

Gyllevegen 6,7224 Melhus
Oppdretter:Arne Nilsen,
Gyllevegen 6
7224 Melhus

   

15-24 mnd AUK Tispe

1-1 CK 6 BTK Rallarbo’s Yakeetah

Reg.nr 23522/08

født: 24.08.08

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Rallarbo’s Konni

Oppdretter: Team Rallarbo,Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier : Beate Oftedal,Safirstien 11 4355 Kvernaland

1-2 CK 8 BTK Kanjans Mimmi

Reg.nr:NO34097/09

Født:07.06.08

Far:Nuch AD BH SCHH I Wendelsbos Rocky

Mor:Kanjans Galina

Eier:Ole J Berge/Jan Hansen

Haugesund

Oppdretter:Kennel Kanjan Haugesund.

 

1-3 HP Atilla av Waltzygården

Regnr:No39620/09

Født: 10.09.2008

Far:BH AD SCHH 3 Kwantum Vom Klostermoor

Mor:BH AD SCHH1 Sun Vom Nordteich

Eier:Olav Nordskog/Ann Chr Skaiaa/K O Olsen

Laget 4950 Risør

Oppdretter:Geir og Bente Hop,2412 Sørskogbygda

 

1-4 Cindy av Norheim

Reg:20076/08

Født:20.05.08

Far:BH AD SCHH3 N UCH Lukas av Vinnvarg

Mor:Fanny av Hailagården

Eier:Henrik Schmidt,Ellinor Rose Schmidt

Adr:Norheimsveien 12a

Postnr:5243 Fana

Oppdretter:Henrik, Jan Willy Schmidt

 

   

15 mnd AK Åpen klasse Tispe

 

1-1 CK 4 BTK  Rallarbo’s Ulrikke

Reg.nr04724/07

født: 23.12.06

Far : SchH3 Kkl1 S N UCH Emo v.d.Wienerau

Mor: SchH1 Kkl1 Rallarbo’s Konnie

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Petter Mehlum og Morten Johannessen , Austråttv.49a 4306 Sandnes

 

1-2 CK 10 BTK  Sabrina av Quantos

reg.nr.NO35361/09

født: 22.07.08

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Telbe Di Casa Beggiato

Oppdretter: Johansen Tor W ,4790 Lillesand

Eier : Olav Oftedal,Safirstien 11 4355 Kvernaland

 

1-3  Falkøen's Dina

Reg. nr.: 21922/07

Født: 09.07.2007

Far:Nuch Schh1 IPO3 Falkøen's Fonzy

Mor:IPO1 Neverkilen Betty

Eier:Olav Nordskog

Støle
4959 Risør

Oppdretter:Kennel Neverkilen, 3766 Sannidal

 

1-4  Wanyars Dakota

Reg.nr : 14524/07

Født : 08.11.07

Mor:BH B SL3 SCHH3 Hayley av Nordenius

Far:Schh 3 Wox Von Lentulo

Eier:Odd Bahus

Stølsvn 54-56, 5200 Os

Oppdretter: Odd Bahus

Stølsvn 54-56, 5200 Os

 

 

Brukshund klasse – Tispe

 

1-1 CK 1 BTK BIM Schh 3 Kkl 1 Falkøens Ariel

Regnr:10381/08

Født:24.01.08

Far:AD BH SCHH3 Wox Von Lentulo

Mor:SCHH1 BH AD Rea Vom Hamburger Land

Eier:Rune Olsen

Stattfjordsvingene 10

4028 Stavanger

Oppdretter: Kjell Olaf Olsen,Kennel Falkøen

4812 Kongshavn

 

1-2 CK 2 BTK SCHH1 BH AD Stjernelias Vicki

Reg.nr:07718/08

Født:06.12-2006
Far:schh3 Uno Vom Trompetersprung
Mor: Janevas Hella
Eier: Tom/Rune Stølen & Benedicte Bjelland

5305 florvåg
Oppdretter: Alf Nymoen

Geithus

 

1-3 CK 3 BTK BH AD Schh 1 Kkl.1 Rallarbo’s Xi

Reg.nr09870//08

født: 21.01.08

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 NUCH Rallarbo’s Gipsy Queen

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Petter Mehlum , Austråttv.49a 4306 Sandnes

1-4 CK 4  BTK BH AD Schh 1 Kkl.1 Rallarbo's Wictoria

Reg.nr 02187/08

født: 24.11.07

Far : SchH1 Kkl1 Nilo v. Heralmaborg

Mor: SchH1 Kkl1 Ingodds Zaquita

Oppdretter: Team Rallarbo, Austråttv.49a 4306 Sandnes

Eier: Tommy Oftedal, Moseveien 1, 4353 Klepp Stasjon

     

1-5 SchH Kkl.1 Qira av Vinnvarg

Reg.nr: 20652/07

Født: 03.08.2007

Far:SchH 3 Nuch Lukas av Vinnvarg

Mor:Naica av Vinnvarg

Eier:Nina S. Johansen

Storsvea 5, 2840 Reinsvoll

Oppdretter:Kennel Vinnvarg,Grethe og Tormod Sæther,

Hønefoss.

 

Veteranklasse - Tispe

 

1-1 NUCH SchH1 IPO2 Vindelbroen’s Ninni

Reg.nr04236/00

født :15.02.00

Far: SchH3 Neptun Bad Boll

Mor : SchH2 Chiwa von der Bayerngrenze

Oppdretter: Tor Aspengren ,Son

Eier: Laila og Svein Vagle, Komandantveien 5 4309 Sandnes

 

Avlsklasse

Nilo Van Heralmaborg NHSB2572032